Czech for foreigners, Čeština pro cizince, příprava na zkoušku A1 pro povolení k trvalému pobytu

Potřebujete udělat zkoušku A1? Garantujeme úspěch, jinak Vám vrátíme peníze!*

Naše jazyková škola Vás připraví na zkoušku A1 a zajistí Vám poukaz k vykonání zkoušky z českého jazyka zdarma! (Standardní cena zkoušky je 1500 Kč. Každý cizinec může získat voucher na konání zkoušky zdarma pouze 1x.)
Nabízíme Vám individuální výuku, cena se řídí ceníkem. První hodina výuky je zdarma, platíte ji pouze v případě, že se s námi rozhodnete pokračovat. Výuka může probíhat u Vás doma nebo v práci a samozřejmě i v našich učebnách.
*Pokud u nás absolvujete dva semestry s účastí alespoň 80 % a složíte náš průběžný a závěrečný test alespoň na 75 % a u zkoušky A1 byste přesto neuspěli, vrátíme Vám kurzovné. Ale nebojte, s námi to bez problému zvládnete!
Vyzkoušejte si náš NOVÝ jazykový test zdarma a ověřte si svou úroveň.
Těšíme se na Váš zájem na emailu email nebo telefonním čísle 702 052 708.


Do you need to pass a certified Czech A1 language test? We guarantee your success or we will give you your money back!*

Our language school will prepare you for the certified A1 test and will also provide you with a special voucher which allows you to take it free of charge! (Regular test price is 1500 Kč. Every foreigner is entitled to only one voucher free of charge.)
We specialize in teaching individual students and small groups, take a look at our prices. We guarantee your satisfaction. If you are not satisfied with your first lesson, then it is free of charge. No strings attached! Take your lesson at the comfort of your home, during the day at your office or in our language school. We will accomodate to your requests.
*If you pass our two semester course attending at least 80% classes and passing our tests scoring at least 75% and should you fail your A1 certified test, then we will give you your money back. But do not worry though, it will be a piece of cake for you with us!
Try out our NEW Czech language test to assess your knowledge. Should you have any questions, please, email us email or call our English speaking coordinator at 702 052 708.